Registrer X
Logg inn X
Edit

ILS AS
 

International Lighting System (ILS) ble etablert i 1992, som en distributør av belysningsprodukter til det profesjonelle markedet. Vi har belysningskonsulenter,  lysdesignere og selgere med flere års erfaring, som kan bistå deg med å lage en profesjonell belysningsplan til ditt bygg, og samarbeide med våre leverandører for å få til en best mulig løsning for ditt behov.

Med våre løsninger kan vi levere lys innen følgende områder: kontorbygg, behandling- og sykehus, undervisningsbygg, butikker, boliger, industribygg, idrettshaller, utendørsområder, og nødlys til alle miljøer.

Besøk vårt showroom i Sandviksveien 36 på Høvik, for hjelp og veiledning.

 

Medarbeidere      
Lars Paust Bøe
Daglig leder
+47 92857000
Lars@ils.no
Morten Sperre
Belysningskonsulent
+47 92015200
Morten@ils.no
Glenn Fisher
Belysningskonsulent
+47 90035405
Glenn@ils.no

Ingebjørn Johansen
Distriktsjef Nord 
+47 91801400
Ingebjørn@ils.no

 

Kjersti Nysether 
Lysdesigner
+47 91652457
Kjersti@ils.no
Per Kristian Lysfoss
Kundekonsulent
+47 91652461
Perkristian@ils.no
Stian Hofoss
Distriktsjef Sør/Vest
+47 99502934
stian@ils.no
Tor Hulbakviken
Lageransvarlig
+47 95167903
Tor@ils.no

 

 Copyrights (c) 2008   -   ILS AS   -   All rights reserved   -   Telefon: 22 55 54 22   -   Fax: 22 55 65 22 -   Mail:firmapost@ils.no
share